Пілінг Медово-кавовий

Кавовий пілінгПілінг – це одна з найбільш популярних і ефективних процедур по догляду за шкірою. Він очищає шкіру від відмерлих клітин епідермісу, покращує дихання і кровопостачання верхніх шарів шкіри.

Процедура пілінга тіла основана на здатності шкіри до самовідновлення. Впливаючи на неї зовнішніми подразнюючими факторами, ми «змушуємо» шкіру очищатися, оновлюватися і молодшати.

З роками наша шкіра вже не так активно реагує на зовнішні подразники процесом регенерації, тому пілінг тіла є необхідною процедурою для всіх, хто стежить за своєю зовнішністю.

Сьогодні в салонах краси пілінг став невід’ємною процедурою по догляду за шкірою. Існує декілька видів пілінгу. За силою процедура ділиться на поверхневий, середній і глибокий пілінг, а по техніці виконання – на хімічний, лазерний, вакуумний і механічний.

Кавовий пілінг має ряд переваг перед іншими видами. За допомогою даної процедури пори шкіри звільняються від бруду, пилу і ороговілих клітин. Кавовий пілінг вирівнює поверхню шкіри, надає їй золотавого відтінку та неперевершеного аромату. Крім того, це незамінний помічник у боротьбі з целюлітом і зайвою вагою.

Тривалість процедури пілінгу – 60.  Кавовий пілінг

Вартість 480 грн.

Результат: очищення та оновлення шкіри, вирівнювання кольору шкіри та омолодження. 

Якщо вам потрібний якісний пілінг тіла– звертайтеся до професіоналів!