Антицелюлітний масаж: ручний та апаратний

Антицелюлітний та апаратний масажЦелюліт – сучасна проблема для багатьох жінок, для вирішення якої недостатньо дотримуватися дієти і займатися фітнесом. Прибрати жир і токсини з міжклітинного простору сполучної тканини не так просто. Необхідно стимулювати обіг крові та лімфи, налагодити метаболізм.

Головним і найбільш ефективним методом боротьби з целюлітом залишається антицелюлітний масаж. Ручний та апаратний, із застосуванням різних масел, кремів і скрабів.

Антицелюлітний масаж – це спрямована дія на активізацію руйнування жирових відкладень, покращення процесу обміну речовин та зниження загальної ваги тіла. Інтенсивний вплив вакуумно-роликового апарату на проблемні зони сприяє розщепленню підшкірної жирової клітковини, покращенню крово- та лімфотоку та відновленню пружності шкіри і мязів після втрати ваги.

Курс антицелюлітного масажу – це серйозна процедура і для того, щоб отримати бажані форми і красиву фігуру без целюліту, потрібно набратися терпіння.
Ідеальним варіантом досягнення максимального результату і тривалого ефекту є поєднання ручного та апаратного антицелюлітного масажу.
Рекомендується від 8 до 12 сеансів масажу для досягнення найбільш тривалого ефекту.

Антицелюлітний та апаратний масаж

Тривалість антицелюлітного масажу
120 хв.
Вартість 280 грн. 

РЕЗУЛЬТАТ: зменшуються обєми, підтягується шкіра, розгладжується апельсинова кірка.


Якщо вам потрібний якісний антицелюлітний масаж – звертайтеся до професіоналів!