Relax масаж

Relax масажДля повноцінного здорового життя людині час від часу необхідно розслаблятися. У моменти психічного збудження і стресу мимоволі напружуються м’язи, що впливає на психоемоційний стан. Якщо напруга затягується, то настає перевтома, знижується працездатність, формується стійкий стрес. Тому просто необхідно з себе скидати весь негатив, що накопичується в нас.

Під час Вашого повного розслаблення масажист приводить в тонус Вашу м’язову систему, що покращує кровообіг і кровопостачання, що особливо актуально при малорухливому способі життя. Значно посилюються обмінні процеси організму, розщеплюються жири і виводяться шлаки. Вже після перших сеансів Ви відчуєте покращення функцій шкіри і підвищення еластичності м’язів.

Професійний масаж допомагає не тільки оздоровитися, а і розслабитися та покращити настрій на довгий час. Це дієвий метод для досягнення моральної рівноваги, лікування та успішної профілактики багатьох фізіологічних недуг.

Relax масаж призводить до загального заспокоєння і приємної релаксації, проходить відчуття тривоги, нормалізується кровообіг, знімається втома, відновлюється працездатність. Крім того, регулярні сеанси розслаблюючого масажу запобігають розвитку багатьох захворювань, що виникають на фоні стресів ( гіпертонічна хвороба, стенокардія, інфаркт, виразкова хвороба шлунка та інші).

Для релакс – масажу використовуються тільки прийоми поверхневого впливу, такі як погладжування, розтирання і легке розминання. Такі прийоми, як вібрації, що відносяться до більш глибокого впливу, повністю виключаються. У процедурі релакс -масажу також велику роль грає вплив на м’язи шийно – комірцевої зони, спини та обличчя, а також на особливі рефлекторні зони стоп.

Relax масаж

Регулярно використовуючи масаж для розслаблення, можна з успіхом запобігти більшості захворювань, причиною яких численні стреси у житті.

Не втрачайте можливість відновити сили, отримати повний релакс та порцію хорошого настрою від професійного масажиста.

 

This entry was posted in Без категорії and tagged , , , , . Bookmark the permalink.