Релакс масаж з аромамаслами

Релакс масажРелаксуючий масаж – загальний масаж з використанням аромамасел. Метод ефективно обєднює прийоми механічного впливу рук масажиста, що швидко знімає втому мязів і відновлює рефлекси, та специфічного впливу аромамасел на організм, які глибоко проникаючи в тканини, здійснюють стимулюючу, антистресову і розслаблюючу дію. Метою Relax масажу є зняття стресу, нормалізація фізичного та психологічного здоров’я організму. В певній мірі Relax-масаж виконує роботу психотерапевта та змінює ставлення людини до негативної або складної ситуації. В результаті нормалізується сон, зникають мігрені і головні болі, зменшується збудливість, відновлюються сили організму.

Крім того, регулярні сеанси розслаблюючого масажу запобігають розвитку багатьох захворювань, що виникають на фоні стресів і нервових розладів (гіпертонічна хвороба, стенокардія, інфаркт, виразкова хвороба шлунка та інші). Цей вид масажу також називають антистресовим – процедури у виконанні нашого досвідченого майстра не тільки оздоровлюють організм пацієнта, але і сприяють  повному відновленню після стресів. Усього кілька сеансів підвищать рівень активності, дадуть заряд бадьорості і гарного настрою.Релакс масаж

Тривалість Relax масажу 90 хв.

 

Вартість 280 грн.

Результат: зняття стрессу, позбавлення безсоння та головних болей, загальне заспокоєння, відновлення активності та працездатності.

Якщо вам потрібний якісний Relax масаж – звертайтеся до професіоналів!