Масаж обличчя: скраб, ручний масаж та зволожуюча маска

скраб, ручний масаж та зволожуюча маскаМасаж обличчя: скраб, ручний масаж та зволожуюча маска.

Скраб сприяє глибокому очищенню ороговілих клітин та допомагає диханню шкіри, видаляє відмерлі клітини з поверхні шкіри, прискорює процес утворення клітин. Це призводить до формування більш гладкої шкіри, покращує колір обличчя незалежно від вашого віку.

Наступний етап – тонізування, що дозволяє заспокоїти подразнену шкіру після очистки. Це завершальна процедура процесу очищення. Вона цінна тим, що після її проведення відбувається відновлення нормального рівня рН (5,5). Тонізування позитивно позначається на стані волокон шкіри, що відповідають за її природний тонус.

Ручний масаж покращує кровообіг та сприяє укріпленню м’язів тканин обличчя. За допомогою масажу обличчя, шиї і декольте можна розслабити напружені м’язи і привести в тонус ослаблені. Під час масажу покращується кровообіг і клітини шкіри отримують більше поживних речовин і кисню. В результаті покращується колір обличчя, тургор шкіри, а процеси старіння сповільнюються. Покращуючи відтік венозної крові і лімфи, масаж обличчя сприяє усуненню набряків і надає ліфтинг-ефект.

Маска для обличчя – корисне доповнення до щоденного догляду за шкірою. Вона живить, зволожує шкіру, покращує кровообіг. Якщо підібрати її правильно, вона зробить шкіру більш пружною, зніме роздратування, а також продовжить ефект процедур. Маска сприяє зволоженню та вирівнює тон шкіри.

Для кожного типу шкіри обличчя застосовуються індивідуально підібрані прийоми масажу.

Тривалість 45 хв. Вартість 125 грн.

Якщо вам потрібний якісний оздоровчий масаж – звертайтеся до професіоналів!