Масаж обличчя: пілінг, ручний масаж + апаратний масаж

Ручний масаж обличчя плюс апаратний масажМасаж обличчя: пілінг, ручний масаж плюс апаратний масаж

Професійний масаж починається з очищення шкіри. Для кожного типу шкіри необхідно підбирати відповідні препарати.

Догляд може здійснюватись як в домашніх умовах (круп’яні маски, пілінги), так і в салонах. Проте загально відомо, що значно швидшим та дієвішим є використання професійної косметології.

Кожній жінці потрібно звертати увагу на очищаючі процедури для шкіри обличчя. Пілінг – це процедура, спрямована на видалення поверхневого шару епідермісу. Мета пілінгу – очищення шкіри, вирівнювання її поверхні. Крім того, при видаленні шару старих клітин на поверхні виявляються більш молоді, насичені вологою і шкіра набуває більш свіжого вигляду. Тип пілінгу вибирається залежно від особливостей шкіри.

Ручний масаж обличчя – це прекрасна зарядка для м’язів. До того ж масаж допомагає позбутися зморшок і робить шкіру обличчя більш пружною. Серед переваг, які дає процедура масажу обличчя можна відзначити значний вплив на лімфодренаж і мікроциркуляцію кров’яного потоку. Завдяки цьому можна прибрати набряклість обличчя. Також, правильно проведений масаж сприяє насиченню тканин киснем – шкіра стає здоровою і доглянутою.

Апаратний масаж (ліфтинг) створює ідеальну лінію овалу обличчя, сприяє призупиненню появі морщин та розгладженню існуючих. Результат вже помітний після першого сеансу.

Стан шкіри в першу чергу залежить від правильної роботи кишківника, тому для кожного організму потрібне індивідуально підібране, збалансоване харчування. В цьому випадку необхідно прислухатися до порад лікаря або дієтолога.

Також, стан шкіри обличчя залежить від правильно підібраних косметологічних засобів.

Рекомендований курс від 6 до 8 процедур.

Тривалість 60 хв. Вартість 165 грн.

Якщо вам потрібний якісний оздоровчий масаж – звертайтеся до професіоналів!