Масаж ніг

Масаж ніг та стопМасаж ніг і стоп – це незрівняне задоволення, яке не тільки знімає втому, приводить м’язи ніг і тіла в тонус, це ще й унікальна релаксуюча процедура. Ноги кожний день піддаються великому навантаженню. Тому, масаж ніг та стоп корисний як для фізично активних людей, так і для тих, хто проводить день у відносному спокої.

Масаж ніг є ефективним способом для зняття втоми і стресу після важкого робочого дня. Покращується циркуляція крові, зменшується біль, викликаний довгим стоянням чи сидінням.

Основні процедури загального масажу ніг включають в себе масаж тазостегнового, гомілковоступневого і колінного суглобів, а також масаж стопи і пальців ніг.

Дуже ефективний масаж стоп з лікарськими маслами, під час якого активізуються біоточки, що позитивно впливає на внутрішні органи і на весь організм в цілому. Також, в результаті масажу пом’якшується шкіра на стопах, зникає набряклість ніг, Масаж ніг та стопз’являється незвичайна легкість не тільки в ногах, але і у всьому тілі, покращується самопочуття, нормалізується сон.

Тривалість масажу ніг 40 хв.

Вартість 180 грн.

Якщо вам потрібний якісний масаж ніг та стоп – звертайтеся до професіоналів!